Сучасні конструкційні та технологічні рішення

ТОВ «ПМЛЗ» стабільно працюючий завод металургійної галузі України. Завод має в своєму розпорядженні великі виробничі площі, які оснащені високотехнологічним обладнанням для виготовлення та механічної обробки важких і складних деталей.
литье
Ливарне виробництво

Виробництво виробів з металу. Лиття металів на замовлення з чавуну або сталі.

Виготовлення обладнання

Виробництво деталей обладнання для різних галузей промисловості

Запасні частини і зварні конструкції

Виготовлення надійних металоконструкцій за допомогою сучасних технологій

Термо- і механічна обробка

Різноманітні комплектуючі по кресленнях замовника

Якість

Ми маємо сертифіковану лабораторію контролю якості, яка дозволяє контролювати хімічний, спектральний аналіз сталей і сплавів, механічні властивості. На заводі впроваджена і діє «Система управління якістю. Вимоги »серії ISO 9000: 2009.
партнерство

Партнерство

Ми маємо партнерські відносини з багатьма підприємствами України, Республіки Казахстан, Республіки Киргизстан, Російської Федерації такими як ТОВ «Інтерпайп Україна», ТОВ «Метінвест Холдинг», ВАТ «Електричні станції», «Євраз», ВАТ «ТНК Казхром», ВАТ «Северсталь » та інші.

ТОВ «ПМЛЗ» відкрито для нових партнерів та в разі замовлень європейських, американських, азіатських компаній, готове пройти сертифікацію на відповідність вимоги API, EN, ASTM або іншим нормам.

У разі зацікавленості у співпраці запити направляти будь-яким зручним для Вас способом за вказаними на сайті контактами.

Ми сподіваємося, що наша робота задовольнить всі Ваші очікування і вимоги.

З нами працюють

интерпайп
метинвест
северсталь
евраз
электрические станции
казхром