Чавунні заготівлі

чугунные заготовки

Чавунні заготівлі користуються великою популярністю через хорошу оброблюваність, спротив зносу, реакції на термообробку, характеристик шуму і демпфування вібрації. Це робить чавун ідеальним для багатьох промислових застосувань, включаючи шківи, ​​шестірні, колеса та поршні. Сірий чавун має чудову механічну гнучкість і міцність завдяки своєму складу і внутрішньому розподілу графіту. На додаток до своїх відомих механічних характеристик, сірий чавун є ідеальним вибором через його рентабельність, низький вихід відходів і невеликий час простою, пов’язаний з обробкою виробів з чавуну через рідко необхідну заміну інструменту.

Чавунні заготівлі є сплавами заліза, які нагрівають до рідкого стану, а потім заливають у форму для затвердіння. Компанія ЮМЛЗ є виробником чавунних заготівель високої якості.

Ливарний завод «ЮМЛЗ» пропонує такі чавунні заготівлі:

 • Чавунне коло;
 • Чавунна втулка;
 • Чавунна плита;
 • Фасонні вироби

В наявності та на замовлення. Швидко, якісно, точно.

Чавунні заготівлі бувають трьох типів:

Зміст кулястого графіту в матриці фериту з невеликою кількістю перліту. Феритна структура забезпечує чудову оброблюваність з гарною якістю поверхні поряд з оптимальною ударною в’язкістю, втомними властивостями, електропровідністю та високою магнітною проникністю. Цей чавун має приблизно такі самі межі міцності на розтяг і межу плинності, що і сталь 20 в прокатаному стані.

Зміст кулястого графіту в матриці з фериту та перліту. Феритно-перлітна структура забезпечує більш високу зносостійкість та міцність у порівнянні з феритовою маркою чавуну. Цей матеріал легко піддається механічній обробці з високою якістю поверхні. Межа міцності при розтягуванні та плинності аналогічна сталі 40 в стані після прокатки.

Перлітний сірий чавун, що містить графіт типу А. Чавунні заготівлі із сірого чавуну, виготовлені відповідно до цієї специфікації, мають оптимальну міцність, зносостійкість і твердість у порівнянні з іншими сортами сірого чавуну. Цей матеріал добре підходить для застосування, що вимагає високої зносостійкості та реакції на термічну обробку.

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію

Варіанти лиття чавунних заготівель:

 • Виливки без механічної обробки
 • Лиття з попередньою механічною обробкою
 • Лиття з обробкою за «чистовими» розмірами

Матеріал виконання чавунних заготівель:

 • Сірий чавун ДСТУ 8833:2019
 • Високоміцний чавун ДСТУ 3925-99
 • Антифрикційний чавун згідно з ГОСТ 1585-85
 • Легований чавун за ГОСТ 7769-82

Можливий вибір матеріалу виготовлення за заявкою замовника.

Переваги чавунного лиття

Чавунне лиття відрізняється від виливків з інших матеріалів рядом переваг, таких, як:

Дешевизна

Висока міцність та зносостійкість

Висока якість поверхні

Зацікавлені? Зв'яжіться з нами!

Ми орієнтовані на надання нашим клієнтам найвищого рівня якості та сервісу.