Чавунне лиття

чугун

Чавун – це сплав заліза з вуглецем та іншими елементами. Є недорогим, міцним, зносостійким, але крихким конструкційним матеріалом, широко використовуваним в промисловості і будівництві.

Унікальні властивості чавуну – дешевизна, міцність і корозійна стійкість дозволяють чорному металу впевнено дивитися в майбутнє.

Розвиток чавунного виробництва йде в основному в напрямку підвищення його енергоефективності, екологічності та зниження витрат.

Чавунні виливки бувають різних розмірів – від дрібних деталей до багатометрових станин великих верстатів. Конфігурація їх теж буває найрізноманітніша – від простих втулок до вишуканих литих решіток і воріт.

Наші досвідчені майстри використовують точні технології для виробництва незмінно високоякісних чавунних виливків. У цьому головна відмінність ТОВ «ЮМЛЗ».

На Південному механо-ливарному заводі покоління ливарного досвіду, управління технологічними процесами і інноваційні технології об’єднуються для отримання високоякісного лиття різних видів чавуну. Всі наші процеси і виробниче обладнання розроблено для створення стабільних високоякісних чавунних виливків, на які ви і ваші клієнти можете покластися кожен день.

Наш ливарний завод, відданий якості, забезпечить вас всіма перевагами високого рівня обслуговування і конкурентоспроможних цін. Ретельний контроль процесу і найсучасніші технології дозволяють нам запропонувати чавунне лиття з сервісом і підтримкою, який перевершить ваші очікування.

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію

Якісне чавунне лиття

чугунное литье

Наша комплексна система управління якістю поєднує в собі принципи бережливого виробництва і перевірені виробничі системи поряд з управлінням процесами, автоматизацією і оптимізованими технологіями машин, провідними системами контролю і дисциплінованими процесами управління змінами. Ми досягаємо цього завдяки чуйному обслуговуванню і надійній підтримці клієнтів. В результаті ви отримуєте найкраще, найнадійніше і високоякісне чавунне лиття на ринку.

Чи є у вас якась деталь, яка, на вашу думку, може бути зроблена з чавуну? Просто зателефонуйте нам, і наша команда інженерів буде працювати з вами, щоб спроектувати вашу деталь як чавунне лиття. Ми гарантуємо, що деталь буде відповідати вашим вимогам до форми і функціям. Також ми допоможемо вам зробити виріб настільки дешевим, наскільки це можливо для чавунного лиття, зменшуючи або виключаючи будь-яку обробку.

Чавунне лиття на замовлення

Сірий чавун, високоміцний чавун, антифрикційний чавун – ТОВ ‘ЮМЛЗ’ виробляє виливки з різного виду чавуну для металургійних підприємств, теплоенергетики, гірничорудної, машинобудівної, коксохімічної та вугільної промисловості. Велика кількість марок чавуну, з якими ми маємо досвід роботи, говорить про те, що у нас є все, що вам потрібно для того, щоб отримати потрібні вам чавунні деталі з відмінною якістю і за правильну ціну.

Ми пишаємося тим, що є виробником точного чавунного лиття. У нас також є досвід формування деталей вагою від 1 до 2000 кг.

Ми також можемо допомогти визначити матеріал і процес, який найкраще підходить для вашої деталі, якщо вам потрібно щось, що є ударостійким, має надзвичайно довгий термін служби або вимагає високої міцності на розтягнення, ми можемо підказати вам, який матеріал і процес буде оптимальним для вашого чавунного лиття.

Є робота для нас?

Скористайтеся цією формою!

  • Drop files here or

Переваги чавунного лиття

Чавунне лиття відрізняється від виливків з інших матеріалів рядом переваг, таких, як:

Дешевизна

Висока міцність і зносостійкість

Висока якість поверхні

Один із секретів добре спроектованої виливки – це добре спроектована форма. Розташування таких речей, як ворота і вентиляційні отвори, може істотно вплинути на вартість, якість і естетику ваших деталей. Оскільки ми професійно робимо чавунне лиття, ми вже знаємо, як краще проектувати форми для ваших деталей і навіть який тип форм використовувати.

Зацікавлені? Зв'яжіться з нами!

Ми орієнтовані на надання нашим клієнтам найвищого рівня якості і сервісу.