Сталеве лиття

стальной ролик

Сталеве лиття – це спеціалізована форма лиття за участю різних видів сталі. Сталеві виливки використовуються, коли чавун не може забезпечити достатню міцність або ударостійкість.

Прикладами виробів, які є сталевими виливками, є: колеса гідроелектричних турбін, кувальні преси, зубчасті колеса, рами залізничних візків, корпуси клапанів, корпуси насосів, гірничодобувне обладнання, суднове обладнання, турбіни турбокомпресора, блоки циліндрів двигуна і ін.

Сталеве лиття поділяється на дві основні групи: вуглецева сталь і легована сталь.

Лиття сталі

литье стали

Сталь лити складніше, ніж чавун. Вона має більш високу температуру плавлення і велику ступінь усадки, що вимагає уваги при проектуванні форми. Ми звертаємо увагу на товщину порожнин форми, так як більш тонкі області охолоджуються швидше, ніж більш товсті області, що може створювати точки внутрішньої напруги, які можуть призвести до подальшого руйнування.

Розплавлена сталь також менш рідка, ніж розплавлений чавун, що ускладнює розливання і заповнення складних проміжків в порожнині форми. Розплавлена сталь також з більшою ймовірністю вступає в реакцію з внутрішніми поверхнями форми, що може привести до більш непередбачуваних результатів.

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію

Сталеве лиття - особливості

Одним з переваг литої сталі є гнучкість конструкції, у конструктора виливки найбільша свобода вибору форми і конструкції, особливо для складних форм і пустотілих деталей поперечного перерізу.

Лиття сталі також має перевагу гнучкості ливарного процесу, ви можете обрати різний хімічний склад і контролювати його, адаптуючи до різних вимог різних проектів. Є можливість обирати різні варіанти термічної обробки в більш широкому контексті механічних властивостей і продуктивності, а також хорошою зварюваності і оброблюваності.

Сталеві виливки можуть вживатися в різних робочих умовах, а їх механічні властивості перевершують будь-які інші ливарні сплави. Сталеві виливки можуть витримувати високу розтяжну напругу або динамічне навантаження компонентів.

Сталеві виливки, виготовлені методом лиття по виплавлюваним моделям, матимуть кращу якість внутрішньої і зовнішньої поверхні, але їх ціна буде набагато вище, ніж у ковкого чавуну

литье иконка

Лиття сталі на замовлення

На Південному механо-ливарному заводі ми виробляємо сталеве лиття з широкого асортименту вуглецевої, низьколегованої і високолегованої сталі з особливими властивостями. Ми пропонуємо широкий асортимент різних розмірів виробів (від 1 до 2000 кг), щоб задовольнити специфічні потреби наших клієнтів і унікальні області застосування.

Ми прагнемо використовувати сучасні методи плавки, а також проводимо постійні випробування хімічних і фізичних властивостей металу, щоб гарантувати, що вся сталь, яка розливається на ЮМЛЗ, має високу якість, а сталеві виливки відповідають або перевершують промислові стандарти.

Наші клієнти є нашим головним пріоритетом і користуються послугами нашого заводу для отримання надійного сервісу та експертного, високоякісного сталевого лиття. Ми пишаємося тим, що обслуговуємо широкий спектр галузей промисловості і компаній, як всередині країни, так і на міжнародному рівні.

Наш ливарний завод виробляє якісні сертифіковані виливки і швидкі прототипи складної форми з жорсткими допусками для широкого спектра сталевих сплавів. Наш досвід в наданні допомоги в проектуванні деталей, виборі сплаву, запропонованої термообробки і виконанні багатьох операцій після лиття, таких як механічна обробка, економить нашим клієнтам час і гроші.

Є робота для нас?

Скористайтеся цією формою!

  • Drop files here or

Характеристики сталевого лиття

Сталеве лиття може бути виготовлено з широким спектром властивостей. Фізичні властивості литої сталі значно змінюються в залежності від хімічного складу і термічної обробки. Вони вибираються відповідно до вимог до продуктивності передбачуваного застосування.

Твердість

Здатність матеріалу витримувати стирання.

Зміст вуглецю визначає максимальну твердість одержуваної стали.

Міцність

Кількість сили, яка необхідна для деформації матеріалу.

Більш високий вміст вуглецю і висока твердість утворює сталь з більш високою міцністю.

Гнучкість

Здатність металу деформуватися при розтяжній напрузі.

Більш низький вміст вуглецю і менша твердість утворюють сталь з більш високою пластичністю.

Ударостійкість

Здатність протистояти ударам.

Підвищена пластичність зазвичай пов'язана з кращою ударною в'язкістю. Ударну в'язкість можна регулювати з додаванням легуючих металів і термічною обробкою.

Зносостійкість

Стійкість матеріалу до тертя і зносу.

Лита сталь володіє такою ж зносостійкість, що і коване залізо аналогічного складу. Додавання легуючих елементів, таких як молібден і хром, може підвищити зносостійкість.

Корозійностійкість

Стійкість матеріалу до окислення і іржі.

Лита сталь володіє такою ж корозійною стійкістю, що і в'язка сталь. Високолеговані сталь з підвищеним вмістом хрому і нікелю мають високу стійкість до окислення.

Оброблюваність

Легкість, з якою сталеве лиття може змінювати форму.

Матеріал видаляється за допомогою механічної обробки (різання, шліфування або свердління). На оброблюваність впливають твердість, міцність, теплопровідність і теплове розширення.

Зварюваність

Здатність сталевої виливки зварюватись без дефектів.

Зварюваність в першу чергу залежить від хімічного складу сталевого лиття і термічної обробки.

Жароміцність

Стійкість матеріалу до високих температур

Сталі, що працюють при температурах вище температури навколишнього середовища, схильні до погіршення механічних властивостей і передчасного виходу з ладу через окислення, пошкодження воднем, утворення накипу і нестабільності карбідів.

Морозостійкість

Стійкість матеріалу до низьких температур

Ударна в'язкість литої сталі сильно знижується при низьких температурах. Легування і спеціальні термообробки можуть поліпшити здатність виливки витримувати навантаження і удари.

Зацікавлені? Зв'яжіться з нами!

Щоб дізнатися більше, перегляньте веб-сайт нашого ливарного заводу або зв'яжіться з нами для безкоштовної оцінки проекту.

З нами працюють

интерпайп
метинвест
северсталь
евраз
электрические станции
казхром