Металообробка

Металообробка, вона ж механічна обробка – включає різні процеси, в яких металева заготовка ріжеться до бажаної кінцевої форми і розміру за допомогою контрольованого процесу видалення матеріалу. Процеси, які мають загальний процес – контрольоване видалення матеріалу, сьогодні відомі як субтрактивне виробництво, на відміну від процесів контрольованого додавання матеріалу, які відомі як адитивне виробництво. Під «контрольованою» частиною визначення майже завжди мається на увазі використання верстатів (на додаток до електроінструментів і ручних інструментів).

Велика частина сучасної механічної обробки виконується за допомогою комп’ютерного числового програмного керування (ЧПК), в якому комп’ютери використовуються для управління рухом і роботою млинів, токарних верстатів і інших ріжучих машин.

Три основні процеси обробки класифікуються як токарна обробка, свердління і фрезерування.

Токарні роботи

Це операції, які обертають заготовку як основний метод переміщення металу до ріжучого інструменту. Токарні верстати є основним обладнанням, яке використовується в токарній обробці.

Фрезерні роботи

Це операції, в яких ріжучий інструмент обертається, щоб ріжучі кромки притискалися до заготовки. Фрезерні верстати є основним обладнанням, яке використовується в фрезеруванні.

Свердлильні роботи

Це операції, в яких отвори виробляються або обробляються шляхом контакту обертового свердла з ріжучими кромками. Свердлильні роботи виконуються в основному на свердлильних верстатах, рідше - на інших.

Металообробка виробів

Незакінченій деталі, що вимагає механічної обробки, потрібно зрізати деякий шар матеріалу для створення готового виробу. Готовий виріб буде відповідати технічним умовам, викладеним для цієї заготовки за допомогою технічних креслень або ескізів. Наприклад, заготівля може мати певний зовнішній діаметр. Токарний верстат – це верстат, який можна використовувати для створення цього діаметру шляхом обертання металевої заготовки, щоб ріжучий інструмент міг різати метал, створюючи гладку, круглу поверхню, відповідну необхідному діаметру і чистоті поверхні. Свердло можна використовувати для видалення металу в формі циліндричного отвору. Іншими інструментами, які можна використовувати для різних типів видалення металу, є фрезерні верстати, шліфувальні верстати.

Передові технології металообробки включають точну обробку з ЧПУ, електроерозійну обробку (EDM), електрохімічну ерозію, лазерну різку або водоструминні різання для формування металевих заготовок.

металлобработка

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію

Види металообробки

Наше підприємство, що має цех механічної обробки, складається з декількох робочих приміщень з основними верстатами для обробки металу. Перелік нашого обладнання для металообробки здатний підтримувати спеціалізовані потреби бізнесу в усіх галузях промисловості.

Токарні роботи

Карусельні роботи

Фрезерні роботи

Зуборізні роботи

Розточувальні роботи

Шліфувальні роботи

Дробеструйна обробка

Механическая обработка

Металообробка вимагає уваги до багатьох деталей, щоб відповідати технічним вимогам, викладеним в технічних кресленнях або ескізах. Крім очевидних проблем, пов’язаних з правильними розмірами, існує проблема досягнення правильної обробки або гладкості поверхні на заготівлі. Низька якість обробки на оброблюваній поверхні деталі може бути викликана неправильним кріпленням, тупим інструментом або неправильним підбором інструменту. Найчастіше погана якість поверхні проявляється в хвилястій або неправильній обробці і появі хвиль на оброблених поверхнях заготовки.

Співпраця з нашим підприємством дозволить вам забути про проблеми низької якості металообробки.

Металообробка на підприємстві «ПМЛЗ» має наступні переваги:

Операційна ефективність

Точний процес металообробки багато в чому залежить від обладнання, яке може працювати з великою швидкістю і мінімальними затратами. Ви можете розраховувати на використання меншої кількості робочого часу для обробки деталей, тим самим знижуючи виробничі витрати і покращуючи якість продукції. На нашому обладнанні працюють тільки висококваліфіковані співробітники.

Зменшений фактор ризику

Помилки, будь то людські або механічні, можуть уповільнити весь виробничий процес і збільшити вартість виробництва. Проте, наші кваліфіковані працівники і автоматизовані машини менш схильні до помилок, оскільки строго слідують заздалегідь певного набору дій.

Низькі виробничі витрати

Комплексний характер нашого виробничого процесу призводить до скорочення відходів, скорочення трудовитрат і мінімальної ймовірності помилок. Через низькі виробничі витрати, обробна промисловість все частіше використовує наші послуги для отримання якісних виробів за прийнятною ціною.

Швидке виробництво

Ми знаємо, як швидко наша виробнича система може працювати і виконувати поставлені завдання з великою точністю. Скорочення часу виконання замовлення допомагає компаніям виправдати очікування ринку і домогтися стійкого зростання.

У разі зацікавленості у співпраці запити направляти будь-яким зручним для Вас способом за вказаними на сайті контактам.

Ми сподіваємося, що наша робота задовольнить всі Ваші очікування і вимоги.

З нами працюють

интерпайп
метинвест
северсталь
евраз
электрические станции
казхром