Зуборізні роботи

При необхідності виготовити зубчасте колесо, яке дуже часто є складовим елементом багатьох механізмів, застосовують такий вид механічної обробки, як зуборізні роботи. Також цей вид металообробки використовується і при складанні виробів в різних механізмах.

Особливості проведення зуборізних робіт

Найчастіше зуборізні роботи здійснюються методом обкату, при цьому використовується такий інструмент:

  • Черв’ячна фреза;
  • Гребінка.

Гребінка являє собою зубчасту рейку, яка і здійснює спеціальну нарізку. Для нарізування зубів заготовка фіксується так, щоб вона могла обертатися навколо своєї осі. При цьому одночасно обертається і гребінка, яка і виконує нарізування зубів методом зняття стружки.

Важливим етапом є правильне і надійне закріплення не тільки самої заготовки, але і фрези циліндричної форми, яка виконує нарізування зубів. Для високої якості виконання таких робіт важливо мати професійне обладнання, а саме зубодовбальний верстат. У ньому використовується долбяк, який виконує роботи з високою точністю.

На Південному механо-ливарному заводі використовується саме такий верстат, який дозволяє виконувати високоточні роботи з виготовлення зубчастих коліс за короткий час. Такий верстат здійснює зворотно-поступальні рухи, які і здійснюють нарізку зубів шестерні.

зуборезные работы

Зуборізні роботи

Зуборізні роботи на ПМЛЗ

Південний механо-ливарний завод обладнан сучасними технологічними лініями, верстати яких дозволяють виконувати зуборізні роботи різної складності. Так, звернувшись на ПМЛЗ, ви зможете замовити виготовлення таких виробів:

  • Шестерні – це можуть бути як типові вироби, так і нестандартні;
  • Шліцьові з’єднання;
  • Колеса циліндричні і конічні;
  • Деталі з різними профілями;
  • Зірочки, які використовуються в ланцюгових передачах;
  • Черв’ячні фрези;
  • Вали шестерень, а також зубчасті муфти;
  • Різні деталі, які вимагають особливої обробки – це загострення їх або навпаки закруглення.

Послуги металообробки на ПМЛЗ

Звернувшись на Південний механо-ливарний завод, ви можете замовити обробку як однієї деталі, так і замовити обробку серій. Замовлення приймаються в роботу, як по кресленнях або зразкам замовника, так і можливе надання послуг з розробки, відповідно до технологічних вимог замовника.

Послуги по зуборізним роботам дозволяють якісно відновити деталі зубчастих передач за короткий час. Використання сучасних технологій і комп’ютерного програмування дозволяють створювати деталі, які чітко відповідають всім технічним вимогам технічної документації.

ПМЛЗ завжди готовий стати надійним партнером по виготовленню та металообробці деталей різної конфігурації в короткі терміни. При цьому вартість надання послуг вас приємно здивує. Тепер виробництво зуборізних робіт згідно з нормативами стало ще простіше разом з ПМЛЗ.

Ми завжди готові до співпраці з самими вимогливими замовниками.

Якщо ви зацікавлені у співпраці залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо протягом години в робочий час.

Мы надеемся, что наша работа удовлетворит все Ваши ожидания и требования предъявляемые к нам.