Дробеструйна обробка

Після вибивання виливка з форми на ній залишаються залишки металу, які необхідно видалити. Найчастіше для видалення таких залишків використовується дробеструйна обробка. Також лиття обробляється в дробеметі і після термічної обробки для видалення окалин на деталях.

Дробеструйна обробка проводиться в спеціальних дробоструйних камерах з використанням дробу. Залежно від того, які ділянки потрібно обробити і в якій мірі, може використовуватися дріб різного діаметру.

Проведення дробеструйної обробки

Дробеструйна обробка виливків проводиться перед їх остаточним шліфуванням, зварюванням і фарбуванням. Саме дробемет дозволяє видалити весь технологічний бруд з виливків і отримати технологічно точну поверхню. Застосування такого виду очищення використовується переважно через свою невисоку вартість, адже абразиви, які застосовуються в цьому процесі досить дешеві.

Найчастіше в дробеструйну камеру можуть надійти такі матеріали:

  • Штампування;
  • Виливки;
  • Прокат – як профільний, так і листовий;
  • Ковані заготовки.

Для очищення металевих заготовок і деталей практично завжди використовується саме дробоочищення. Єдиним винятком є внутрішня обробка, так як абразивні матеріали просто не можуть туди потрапити.

Дробеметная обработка

Дробеструйна обробка

Переваги використання дробеструйної обробки

Використання дробеструйного очищення дуже поширене на металургійних підприємствах – це обумовлено такими основними перевагами:

  • Низька вартість обробки – це досягається за рахунок того, що самі абразивні матеріали коштують досить дешево. Після використання дробу, вона може бути застосована повторно;
  • Після такої обробки металеві заготовки і виливки набувають додаткові характеристики;
  • Під час обробки маленькі кульки дробу, які потрапляють на поверхню, залишають після себе невеликі вм’ятини, які видно тільки під мікроскопом;
  • За допомогою дробеструйній камери поверхні можна легко надати шорсткості і відмінний зовнішній вигляд. За допомогою такої обробки на поверхні можна легко заховати дрібні недоліки, відмінності між відтінками і інші;
  • Після дробоочищення також підвищується адгезивность і фарба лягає краще і якісніше;
  • Дробоочищення дозволяє зняти напругу і втому в металі після термообробки, що дозволяє вберегти поверхню від іржі.

Такі особливості дробеструйного очищення завжди позитивно впливають на характеристики лиття.

Дробеструйна обробка на ПМЛЗ

Звернувшись на Південний механо-ливарний завод, ви зможете замовити лиття та проведення дробеструйного очищення. Після такої обробки поверхня стає чистою, на неї легко лягає грунтовка, а також знижуються такі показники, як втома і напруга в металі.

Вартість проведення такого виду обробки завжди набагато нижче, ніж будь-який інший, тому вона користується великою популярністю серед замовників. Якщо вам потрібно лиття з технологічно чистою поверхнею, ідеальним варіантом буде використання дробеструйного очищення.

Ми завжди готові до співпраці з самими вимогливими замовниками.

Якщо ви зацікавлені у співпраці залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо протягом години в робочий час.

Ми сподіваємося, що наша робота задовольнить всі Ваші очікування і вимоги.